Concursul judeţean de istorie CLIO

Etapa locală, 21 martie 2015

Elevii promovaţi la etapa judeţeană

NR.CRT NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT CLASA MEDIA  PROF. ÎNDRUMĂTOR  
1 Isopel Paula Șc. Gimnazială Poiana Stampei V 9,30 Popescu Camelia  
2 Ioja David Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei V 9,25 Popescu Camelia  
3 Fârdea Cezar Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 9,10 Cocoreanu Aurelian  
4 Timu Roberta Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 9,00 Cocoreanu Aurelian  
5 Pralea Spânu Petru Șc. Gimnazială Poiana Stampei V 9,00 Popescu Camelia  
6 Barlădeanu Smaranda Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 8,80 Cocoreanu Aurelian  
7 Caraza Rareş Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 8,60 Cocoreanu Aurelian  
8 Pizamosca Stefania Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei V 8,50 Cozianu Claudiu  
9 Blihan Diana Liceul Tehnologic Iacobeni VI 9,05 Dincă Sorin  
10 Dranca Ana Maria Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei VI 9,00 Cocoreanu Aurelian  
11 Constantin Cristina Șc. Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei VI 8,80 Sandu Teodora  
12 Beșliu Cosmina Liceul Tehnologic Iacobeni VI 8,60 Dincă Sorin  
13 Filimon Antonia Șc. Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei VI 8,55 Sandu Teodora  
14 Bizom Silviu Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VII 9,70 Cozianu Claudiu  
15 Ivan Cosmina Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei VII 9,50 Cocoreanu Aurelian  
16 Lazăr Loredana Școala Gimnazială Crucea VII 9,10 Olariu Mihai  
17 Parfene Simina Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VII 9,00 Cozianu Claudiu  
18 Sava Diana Șc. Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei VII 8,70 Sandu Teodora  
19 Țâcșa Ștefania Șc. Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei VII 8,60 Sandu Teodora  
20 Costiuc Daria Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei VII 8,50 Cocoreanu Aurelian  
21 Căutiș Alexandru Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VII 8,50 Cozianu Claudiu  
             
  Director, Organizator,        
  Prof. Voivod Ancuța Prof. Cocoreanu Aurelian        

  

  

   

   

      

   

   

Rezultatele pe clase

NR.CRT NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT CLASA MEDIA  PROF. ÎNDRUMĂTOR
1 Isopel Paula Șc. Gimnazială Poiana Stampei V 9,30 Popescu Camelia
2 Ioja David Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei V 9,25 Popescu Camelia
3 Fârdea Cezar Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 9,10 Cocoreanu Aurelian
4 Timu Roberta Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 9,00 Cocoreanu Aurelian
5 Pralea Spânu Petru Șc. Gimnazială Poiana Stampei V 9,00 Popescu Camelia
6 Barlădeanu Smaranda Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 8,80 Cocoreanu Aurelian
7 Caraza Rareş Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 8,60 Cocoreanu Aurelian
8 Pizamosca Stefania Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei V 8,50 Cozianu Claudiu
9 Buculei Miruna Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei V 8,20 Cozianu Claudiu
10 Coman Maria Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 8,10 Cocoreanu Aurelian
11 Pardău Cristina Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei V 8,00 Popescu Camelia
12 Ivan Dragoș Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 8,00 Cocoreanu Aurelian
13 Ortoanu Raul Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 7,80 Cocoreanu Aurelian
14 Țurcanu Robert Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei V 7,80 Cozianu Claudiu
15 Otcu Ioan Paul Liceul Tehnologic Iacobeni V 7,80 Dincă Sorin
16 Bacalu Ana Maria Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei V 7,70 Popescu Camelia
17 Badale Iulia Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 7,60 Cocoreanu Aurelian
18 Moroșan Ioana Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei V 7,50 Cocoreanu Aurelian
19 Aursulesei Ioana Liceul Tehnologic Iacobeni V 7,00 Dincă Sorin
           
           
NR.CRT NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT CLASA MEDIA  PROF. ÎNDRUMĂTOR
1 Blihan Diana Liceul Tehnologic Iacobeni VI 9,05 Dincă Sorin
2 Dranca Ana Maria Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei VI 9,00 Cocoreanu Aurelian
3 Constantin Cristina Șc. Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei VI 8,80 Sandu Teodora
4 Beșliu Cosmina Liceul Tehnologic Iacobeni VI 8,60 Dincă Sorin
5 Filimon Antonia Șc. Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei VI 8,55 Sandu Teodora
6 Chiforescu Cosmin Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VI 7,40 Cozianu Claudiu
7 Vornicu Cătălina Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei VI 7,25 Cocoreanu Aurelian
8 Ionas Bogdana Șc. Gimnazială Poiana Stampei VI 7,15 Popescu Camelia
9 Moroșan Roxana Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VI 7,00 Cozianu Claudiu
10 Kasper Oana Șc. Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei VI 6,75 Sandu Teodora
11 Iacoban Andreea Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VI 6,75 Cozianu Claudiu
12 Ciocan Alexandra Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VI 6,65 Cozianu Claudiu
13 Sandu Daria Șc. Gimnazială Poiana Stampei VI 6,35 Popescu Camelia
14 Marinca Tudor Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VI 6,15 Cozianu Claudiu
           

 

NR.CRT NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT CLASA MEDIA  PROF. ÎNDRUMĂTOR
1 Bizom Silviu Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VII 9,70 Cozianu Claudiu
2 Ivan Cosmina Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei VII 9,50 Cocoreanu Aurelian
3 Lazăr Loredana Școala Gimnazială Crucea VII 9,10 Olariu Mihai
4 Parfene Simina Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VII 9,00 Cozianu Claudiu
5 Sava Diana Șc. Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei VII 8,70 Sandu Teodora
6 Țâcșa Ștefania Șc. Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei VII 8,60 Sandu Teodora
7 Costiuc Daria Șc. Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei VII 8,50 Cocoreanu Aurelian
8 Căutiș Alexandru Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VII 8,50 Cozianu Claudiu
9 Pașcu Andrei Școala Gimnazială Crucea VII 8,00 Olariu Mihai
10 Pața Andrei Șc. Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei VII 8,00 Sandu Teodora
11 Onu Miruna Șc. Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei VII 8,00 Cozianu Claudiu
12 Tilica Silvia Școala Gimnazială Crucea VII 7,50 Olariu Mihai
13 Rotundu Denisa Școala Gimnazială Crucea VII 7,00 Olariu Mihai